Volvo V70, 2007

Automobilio aprašymas:

Volvo V70 universalas su odiniu salonu, automatine greičių dėže ir 2.4 litro dyzeliniu varikliu yra patikimas, patogus ir saugus automobilis, idealus ilgoms kelionėms ar kasdieniam vairavimui.


Odinis salonas suteikia automobiliui išskirtinio stiliaus ir prabangos, o kartu ir patogumo, leidžiantis vairuotojui ir keleiviams jaustis patogiai. Automobilis taip pat yra labai erdvus, su daugybe vietos ir patogumų, užtikrinančių patogų ilgų kelionių patirtį.


Automatinė greičių dėžė leidžia patogiai ir sklandžiai keisti greitį, o 2.4 litro dyzelinis variklis suteikia pakankamai galios ir puikiai tinka ilgiems kelionėms. Šis variklis taip pat yra labai ekonomiškas, vidutinės degalų sąnaudos svyruoja apie 5-6 l / 100 km.


Volvo V70 universalas taip pat yra labai saugus automobilis, su daugybe saugumo įrangos, tokios kaip stabdymo pagalbos sistema, oro pagalvės ir kt. Tai yra automobilis, kuriuo galima pasitikėti, keliaujant tiek vienam, tiek su keleiviais.


Bagažinės erdvė yra didelė ir patogi, leidžianti laisvai vežti įvairius krovinius. Visas šis funkcionalumas ir saugumas padaro Volvo V70 universalą su odiniu salonu, automatine greičių dėže ir 2.4 litro dyzeliniu varikliu puikiu pasirinkimu, norint išsinuomoti patikimą, praktišką ir saugų automobilį.

Automobilio vieta: Vilnius Pašilaičiai (Ukmergės g. 244)

Automobilio informacija:

seats icon Vietų sk.- 5
fuel icon Dyzelinas
mileage icon Neribotas kilometražas
gearbox icon Automatinė
unlock icon Atrakinimas telefonu
fan icon Klimato kontrolė
check icon Greičio palaikymo sistema
check icon Multifunkcinis vairas
check icon Atskaitomas PVM
check icon CD grotuvas
Prisijungti