Škoda Octavia, 2011

Automobilio aprašymas:

Norime pristatyti puikų pasirinkimą jums – Škoda Octavia, 2011 metų universalą, kurį galite nuomotis ir mėgautis visais jo patogumais.


Šis automobilis turi taupų 1,6 litrų variklį, kuris ne tik suteikia puikią dinamiką, bet ir pasižymi mažomis kuro sąnaudomis. Jūsų kelionės bus ne tik malonios, bet ir ekonomiškos – vidutinės kuro sąnaudos apie 5 litrus per 100 kilometrų.


Svarbu paminėti, kad ši Škoda Octavia yra saugus ir patogus šeimai, nes jame yra ISOFIX tvirtinimo sistemą vaikiškoms kėdutėms, taip užtikrinant vaikų saugumą. Taip pat, automobilis yra aprūpintas elektronine stabilumo programa (ESP), kuri dar labiau padidina kelionės saugumą.


O kai oras šiek tiek atvės, galėsite pasinaudoti šildomomis sėdynėmis, kurios suteiks jums tikrai malonias kelionės akimirkas.


Oro kondicionierius šiltesniais mėnesiais leis jums lengvai ir greitai atvėsinti automobilio vidų, kad jūsų kelionė būtų dar malonesnė.


Būtent šis Škoda Octavia universalas yra tobulas pasirinkimas nuomai. Jo puikus derinys tarp ekonomiškumo, patogumo ir saugumo užtikrins jums puikią kelionės patirtį. 

Automobilio vieta: Vilnius Liepkalnio šalia oro uosto (Liepkalnio g. 112)

Automobilio informacija:

seats icon Vietų sk.- 5
fuel icon Dyzelinas
mileage icon Neribotas kilometražas
gearbox icon Mechaninė
unlock icon Atrakinimas telefonu
fan icon Oro kondicionirius
check icon isofix
check icon ESP
check icon Atskaitomas PVM
check icon Šildomos sėdynės
check icon CD grotuvas
check icon MP3 grotuvas
Prisijungti