Škoda Octavia, 2011

Automobilio aprašymas:

Turime puikų pasiūlymą - Škoda Octavia, universalą su automatine pavarų dėže, idealų pasirinkimą jums, jei ieškote patogaus ir ekonomiško nuomojamo automobilio.


Šis 2011 metų Škoda Octavia universalas pritrauks jūsų dėmesį elegantiška juoda spalva, o jo ekonomiškas 1,6 litrų variklis užtikrins mažas kuro sąnaudas - apie 5 litrus per 100 kilometrų. Tai leis jums mėgautis kelionėmis ne tik maloniai, bet ir be jaudulio dėl didelių degalų išlaidų.


Jūsų saugumui ir jūsų artimųjų komfortui, automobilis yra aprūpintas ISOFIX tvirtinimo sistema vaikiškoms kėdutėms, taip užtikrinant, kad vaikai keliaus saugiai ir patogiai. Be to, ESP sistema padės išlaikyti stabilumą ir saugumą net sudėtingesnėse kelių sąlygose.


Kelionėse jums bus malonu net karštomis dienomis, nes automobilis turi oro kondicionierių, kuris suteiks jums atgaivinimo šalto oro srautą.


O jei norite dar didesnio patogumo, greičio palaikymo sistema leis išlaikyti stabilų greitį be didesnių pastangų, taip suteikiant daugiau malonumo ir mažiau nuovargio ilgesnių kelionių metu.


Taigi, jei ieškote automobilio, kuris suteiks jums ekonomiškumą, saugumą ir patogumą, Škoda Octavia universalas - puikus pasirinkimas. Nuomokite jį ir leiskite sau mėgautis kelionėmis, kurios bus kupinos malonių akimirkų ir nuotykių!

Automobilio vieta: Vilnius Liepkalnio šalia oro uosto (Liepkalnio g. 112)

Automobilio informacija:

seats icon Vietų sk.- 5
fuel icon Dyzelinas
mileage icon Neribotas kilometražas
gearbox icon Automatinė
unlock icon Atrakinimas telefonu
fan icon Oro kondicionirius
check icon Greičio palaikymo sistema
check icon isofix
check icon ESP
check icon Atskaitomas PVM
check icon CD grotuvas
check icon MP3 grotuvas
Prisijungti