Škoda Octavia, 2015

Automobilio aprašymas:

Ieškote patikimos ir universalios transporto priemonės, kuri leistų mėgautis kelionėmis bet kokiu metų laiku? Tuomet šis Škoda Octavia 2015 m. universalas yra puikus pasirinkimas!


Šis automobilis išsiskiria savo ekonomišku dyzeliniu varikliu, kuris suteikia pakankamai galios ir tuo pačiu metu yra taupus. Automatinė pavarų dėžė suteikia vairuotojui komfortą ir palengvina vairavimą.


Automobilis yra puikiai pritaikytas šeimoms ar didesnėms grupėms. Didelis bagažinės tūris leis patogiai sutalpinti visus reikalingus daiktus, o Isofix sistema leis tvirtinti vaikų sėdynes.


Be to, automobilyje yra daugybė šiuolaikinių technologijų, kurios užtikrins patogų ir saugų važiavimą. ESP sistema užtikrina automobilio stabilumą, Start/Stop sistema taupo degalus, o lietaus davikliai automatiškai įjungia valytuvus.


Klimato kontrolė, CD grotuvas, MP3 grotuvas, AUX jungtis, USB jungtis ir laisvų rankų įranga leis mėgautis kelione bet kuriuo metų laiku.


Jei ieškote patikimos ir universalios transporto priemonės, kuri leistų mėgautis kelionėmis bet kokiu metų laiku, šis Škoda Octavia 2015 m. universalas yra puikus pasirinkimas!

Automobilio vieta: Vilnius Šiaurės miestelis (Žirmūnų g. 64)

Automobilio informacija:

seats icon Vietų sk.- 5
fuel icon Dyzelinas
mileage icon Neribotas kilometražas
gearbox icon Automatinė
unlock icon Atrakinimas telefonu
fan icon Klimato kontrolė
check icon Galiniai parktronikai
check icon Greičio palaikymo sistema
check icon isofix
check icon ESP
check icon Start/Stop sistema
check icon Lietaus davikliai
check icon Multifunkcinis vairas
check icon Atskaitomas PVM
check icon CD grotuvas
check icon MP3 grotuvas
check icon AUX jungtis
check icon USB jungtis
check icon Bluetooth
check icon Laisvų rankų įranga
Prisijungti