Škoda Octavia, 2012

Automobilio aprašymas:

Škoda Octavia universalas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogios, erdvių ir prabangių transporto priemonių nuomos. Šis automobilis yra puikiai tinkamas tiek ilgiems kelionėms, tiek kasdieniam važiavimui mieste. Štai keletas Škoda Octavia universalo privalumų, kurie suteiks jums nepakartojamą važiavimo patirtį:

    Patogi erdvė: Škoda Octavia universalas siūlo daug vietos keleiviams ir bagažui, kadangi jis yra didelis, tačiau neper didelis. Tai yra puikus pasirinkimas tiek šeimai, tiek draugų kompanijai, kurie turi daug bagažo.

    Patikimas variklis: Šis automobilis turi 1,6 litro dyzelinio variklio galia, kuris suteikia pakankamai galingumo ir ekonomiškumo. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti ekonomišką ir patikimą transporto priemonę.

    Modernus interjeras: Škoda Octavia universalo interjeras yra prabangus ir modernus. Jis siūlo daug patogumų, tokių kaip patogios sėdynės, klimato kontrolė, stiklo langų pakėlimas ir daugiau.

    Patogus važiavimas: Šis automobilis turi pakankamai kietą vairą, o jo valdymas yra patogus ir malonus. Taip pat jis turi patikimą gaminio kokybę, kurio jums nereikia bijoti.

Škoda Octavia universalas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogios ir ekonomiškos transporto priemonės su moderniu ir prabangu interjeru.

Automobilio vieta: Vilnius Šiaurės miestelis (Žirmūnų g. 64)

Automobilio informacija:

seats icon Vietų sk.- 5
fuel icon Dyzelinas
mileage icon Neribotas kilometražas
gearbox icon Automatinė
unlock icon Atrakinimas telefonu
fan icon Klimato kontrolė
check icon Parktronikai
check icon Galiniai parktronikai
check icon Greičio palaikymo sistema
check icon Kablys
check icon isofix
check icon ESP
check icon Lietaus davikliai
check icon CD grotuvas
check icon MP3 grotuvas
check icon AUX jungtis
Prisijungti