Škoda Superb, 2010

Automobilio aprašymas:

Šis automobilis išsiskiria savo elegantišku dizainu ir puikiu valdymui. 2 l dyzelinis variklis suteikia pakankamai galios ir tuo pačiu metu yra ekonomiškas. Automatinė pavarų dėžė suteikia vairuotojui komfortą ir palengvina vairavimą.


Automobilis yra puikiai pritaikytas kelionėms. Jis yra talpus ir patogus, todėl puikiai tiks šeimoms ar didesnėms grupėms.


Be to, automobilyje yra daugybė įrangos, kuri leis mėgautis kelione. Parktronikai leis lengvai parkuotis, o greičio palaikymo sistema užtikrins patogų važiavimą. Kablys (farkop) leis gabenti didelius krovinius. Isofix sistema leis tvirtinti vaikų sėdynes, o ESP sistema užtikrina saugumą. Įkalnės asistentas palengvins važiavimą į kalnus, o lietaus davikliai automatiškai įjungs valytuvus. Multifunkcinis vairas leis patogiai valdyti automobilio funkcijas. Šildomos sėdynės suteiks komfortą šaltomis dienomis, o klimato kontrolė užtikrins malonią temperatūrą automobilyje bet kokiu oru. CD grotuvas, MP3 grotuvas, AUX jungtis, laisvų rankų įranga ir Bluetooth leis mėgautis muzika ir susisiekti su artimaisiais.Automobilio vieta: Vilnius Šiaurės miestelis (Žirmūnų g. 64)

Automobilio informacija:

seats icon Vietų sk.- 5
fuel icon Dyzelinas
mileage icon Neribotas kilometražas
gearbox icon Automatinė
unlock icon Atrakinimas telefonu
fan icon Klimato kontrolė
check icon Parktronikai
check icon Galiniai parktronikai
check icon Greičio palaikymo sistema
check icon Kablys
check icon isofix
check icon ESP
check icon Įkalnės asistentas
check icon Lietaus davikliai
check icon Multifunkcinis vairas
check icon Šildomos sėdynės
check icon CD grotuvas
check icon MP3 grotuvas
check icon AUX jungtis
check icon Bluetooth
check icon Laisvų rankų įranga
Prisijungti