VW Passat, 2011

Automobilio aprašymas:

Šis 2011 metų VW Passat universalas atitiks jūsų lūkesčius - tai ne tik erdvus, bet ir itin patogus automobilis. Jo švelnioji bronzinė spalva tik dar labiau pabrėžia jo išskirtinę išvaizdą. Turintis taupų 2 litrų variklį su mechanine pavarų dėže, šis automobilis suteiks jums malonias kelionės akimirkas, o mažos kuro sąnaudos apie 5 litrus per 100 kilometrų, leis mėgautis ekonomiška kelione.


Jūsų kelionės bus ne tik komfortiškos, bet ir saugios. Automobilis turi priekinius ir galinius parktronikus, greičio palaikymo sistemą, ISOFIX tvirtinimo sistemas vaikiškoms kėdutėms, elektroninę stabilumo programą (ESP), įkalnės asistentą ir lietaus daviklius, užtikrinančius kelionės saugumą net sudėtingomis sąlygomis.


Todėl šis VW Passat yra puikus pasirinkimas, jei siekiate patogumo, saugumo ir modernių technologijų savo kelionėms. Be to, automobilyje yra šildomos sėdynės ir klimato kontrolės sistema, kad jūs galėtumėte reguliuoti temperatūrą.


Taip pat, automobilis turi laisvų rankų įrangą, kad galėtumėte valdyti įvairią įrangą beveik neatitraukdamas rankų nuo vairo.


VW Passat universalas - tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia patogumo, saugumo ir modernių technologijų savo kelionėms.

Automobilio vieta: Kaunas Žaliakalnis (Savanorių pr. 255)

Automobilio informacija:

seats icon Vietų sk.- 5
fuel icon Dyzelinas
mileage icon Neribotas kilometražas
gearbox icon Mechaninė
unlock icon Atrakinimas telefonu
fan icon Klimato kontrolė
check icon Parktronikai
check icon Galiniai parktronikai
check icon Greičio palaikymo sistema
check icon isofix
check icon ESP
check icon Start/Stop sistema
check icon Įkalnės asistentas
check icon Lietaus davikliai
check icon Šildomos sėdynės
check icon CD grotuvas
check icon MP3 grotuvas
check icon AUX jungtis
check icon Laisvų rankų įranga
Prisijungti